![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Керівництво Одеси провело нараду з цивільного захисту (АДРЕСИ УКРИТТІВ)
11:40 / 27.01.2022
ОДЕСА, 27 СІЧНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеський міський голова Геннадій Труханов провів нараду з питань готовності системи цивільного захисту. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. У повідомленні міськради сказано: 26 січня 2022 року Одеський міський голова Геннадій Труханов провів нараду з питань цивільного захисту, оснащення об'єктів цивільного захисту та участі місцевого самоврядування у формуванні підрозділів територіальної оборони. На нараді були присутні заступники Одеського міського голови та спеціалісти підрозділів Департаменту муніципальної безпеки. Під час наради було представлено інформацію про кількість та стан комунальних захисних споруд цивільного захисту, а також попередні розрахунки щодо їх модернізації. Йдеться про 85 об'єктів. На переоснащення одного об'єкта потрібно від 600 тис. до 1,5 млн гривень. Одеська мерія вже звернулася до міжнародних партнерів з проханням сприяти у модернізації об'єктів цивільного захисту та приведенні їх до стандартів НАТО. Також було ухвалено рішення у взаємодії з органами ДСНС, ОСББ та одеськими підприємствами провести комісійне обстеження стану захисних споруд усіх форм власності. Їх сьогодні налічується 353. Крім того, під час наради наголошувалося, що всі вищезазначені споруди цивільного захисту є спеціальними об'єктами, а для укриття населення можуть бути використані так звані об'єкти подвійного призначення. До них відносяться підземні переходи, тунелі, підвали та цокольні поверхи, підземні паркінги, склади та ін. Загалом кількості спеціальних та об'єктів подвійного призначення в Одесі достатньо для укриття мільйонного населення міста. Також відбулося обговорення забезпечення в рамках чинного законодавства належного фінансування заходів національного спротиву, сприяння у створенні добровольчих формувань територіальних громад та ін. Наразі готується проєкт відповідної міської цільової програми. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
17:25 29.12.2025
16:35 29.12.2025
16:31 29.12.2025
15:25 29.12.2025
14:42 29.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.188 |