![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Максим Марченко: наше завдання – це збереження життя і здоров’я людей, тому було прийнято рішення не відкривати пляжі
19:31 / 05.07.2022
ОДЕСА, 05 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко у своєму вечірньому відеозверненні розповів про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА. У своєму зверненні голова облвійськадміністрації сказав: Добрий вечір, Одещина. Вдень ворог намагався нанести ракетний удар по портовій інфраструктурі. Ракети були збиті нашим підрозділом протиповітряної оборони. Щодо відкриття пляжів у літній сезон. Варто пам’ятати, що війна все ще триває, а окупанти наносять ракетні удари по області, вбиваючи мирних мешканців. І великі скупчення людей в будь-якому місці є потенційно дуже небезпечними. Саме тому працюють заходи безпеки у торгівельних центрах, існує комендантська година та інші обмеження. Це також стосується відвідування пляжів і купання. Через недотримання заходів безпеки та ігнорування вимог адміністрації люди на пляжах гинуть від ворожих мін, які викидає на берег. Головне наше завдання – це збереження життя і здоров’я мешканців області. Тому спільно з міською радою було прийнято рішення не відкривати пляжі. Прошу з розумінням віднестись до даної вимоги. Разом – до перемоги! Слава Україні! |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».
Останні новини:
17:41 23.12.2025
17:06 23.12.2025
16:45 23.12.2025
16:03 23.12.2025
15:05 23.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.311 |