![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Максим Марченко прокоментував «тупі та безглузді заяви» російських агресорів щодо обстрілу Одеси
16:42 / 24.07.2022
ОДЕСА, 24 ЛИПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко у своєму вечірньому відеозверненні розповів про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА. У своєму зверненні голова облвійськадміністрації сказав: Вітаю, Одещина. В області все спокійно, обстрілів не було. Після вчорашнього ракетного удару по порту Одеси російські пропагандисти не вигадали нічого краще, аніж сказати, що ми самі себе обстріляли. Але коли ракети в небі над Одесою бачила половина міста, така версія не дуже спрацювала. Тож після засудження удару з боку міжнародного суспільства окупанти послались на те, що не порушували договір тому, що не атакували саме зерно або інфраструктуру, необхідну для його експорту. Але ж порт – це і є інфраструктура, необхідна для вивозу зерна. Як взагалі можна робити такі тупі та безглузді заяви? Але не зважаючи ні на що ми готові до будь-яких дій окупантів і в нас точно немає жодних сумнівів, що ми переможемо. Слава Україні! Смерть ворогам! |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:45 09.08.2026
15:52 09.08.2026
15:47 09.08.2026
15:26 09.08.2026
15:08 09.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |