![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Максим Марченко розповів про підготовку Одещини до зими
19:06 / 09.08.2022
ОДЕСА, 09 СЕРПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко у своєму вечірньому відеозверненні розповів про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА. У своєму зверненні голова облвійськадміністрації сказав: Добрий вечір, Одещина. В області все спокійно, обстрілів не було. Провів нараду з відповідними службами стосовно підготовки Одеської області до зимового періоду. Дав доручення провести інвентаризацію приєднання теплового навантаження, відпрацювати сценарії взаємодії усіх служб інфраструктури області щодо безперебійного теплопостачання. Також доручив перевірити підготовку персоналу та можливість швидкого усунення будь-яких наслідків в разі пошкодження інфраструктури. Всі мають розуміти, шо цього року зима буде дуже непростою. Але військова адміністрація робить усе можливе для того, щоб мінімізувати будь-які загрози, що можуть виникати. Тихої всім ночі. Все буде Україна. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
14:45 31.12.2025
13:50 31.12.2025
З 1 січня 2026 року змінюються тарифи на водопостачання та водовідведення для непобутових споживачів
13:43 31.12.2025
12:41 31.12.2025
12:32 31.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.054 |