![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Максим Марченко прокоментував підготовку Одещини до опалювального сезону
19:21 / 25.08.2022
ОДЕСА, 25 СЕРПНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко у своєму вечірньому відеозверненні розповів про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА. У своєму зверненні голова облвійськадміністрації сказав: Добрий вечір, Одещина. В області все спокійно, обстрілів не було. Сьогодні обласна військова адміністрація організувала тимчасове переміщення до Румунії дітей та супроводжуючих осіб з Ізмаїльського спеціалізованого будинку дитини. Кожному з них гарантовано безпечне перебування на території країни, діти забезпечені медикаментами, медичною допомогою, а також засобами реабілітації. Також продовжимо підготовку до осінньо-зимового сезону. В цьому році наше головне завдання – це раціональне використання енергоресурсів на всіх рівнях споживання. Підготовка до опалювального сезону – це частина оборони нашої країни. Ми маємо пройти його впевнено, не зважаючи на всі виклики та загрози. Тихої всім ночі. Все буде Україна. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
15:21 17.07.2026
15:11 17.07.2026
15:07 17.07.2026
14:44 17.07.2026
14:13 17.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |