![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Сергій Братчук: росіяни атакували Одещину двома ракетами
09:13 / 01.09.2022
ОДЕСА, 01 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Речник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Сергія Братчука. У своїх повідомленнях Сергій Братчук сказав: Одещина. Ракетна атака ворога. Удар з території тимчасово окупованого Криму. Одну ракету «онікс» знищено силами ППО, друга влучила у відкриту місцевість. Постраждалих немає. #Речник_начальника_ООВА *** #Ранок_Одеса Ніч в місті та області: повітряні тривоги, бойова робота ППО. Постійно просять прокоментувати дії ЗСУ на Херсонщині. НАГАДАЮ: важливі операції коментують вже після їхнього завершення, тож раджу всім утриматись від розповсюдження будь якої інформації💻 А от про 6 знищених ворожих складів з БК в Бериславському, Генічеському, Херсонському районах сказати вже можна🔥 Усіх юних українців з Днем знань: ми не залишимо цю війну вам. Наставникам, як і кожному з нас, Перемоги і миру! #Речник_начальника_ООВА *** Також Сергій Братчук записав традиційне ранкове відеозвернення: |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.
![]() З 12 по 21 червня 2026 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест».
Останні новини:
17:27 14.05.2026
17:15 14.05.2026
16:22 14.05.2026
16:18 14.05.2026
16:15 14.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |