ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Максим Марченко розповів про чергові успіхи української ППО на Одещині
19:50 / 13.10.2022

ОДЕСА, 13 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко у своєму традиційному вечірньому відеозверненні розповів про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОДА.

У своєму зверненні голова облвійськадміністрації сказав:

Вітаю, Одещина.

Вночі підрозділами протиповітряної оборони над областю було збито 4 дрони-камікадзе іранського виробництва. Також сьогодні ввечері наша ППО знищила в небі над областю одну ракету.

Останнім часом русня закликає своє керівництво бомбити нас сильніше і до останнього українця. Масовані ракетні удари по нашій території є для них прийнятними та нормальними речами. Але їхні ж ракети все частішеповертаються своїм власникам і падають на російські міста. Невже все, на що здатні російські військові, — це вбивати жінок і дітей? Тка жалюгідна армія ніколи не переможе український народ, скільки б ракет вони не б не випустили. А ми будемо сподіватись, що і надалі те, що було випущене із росії, туди і повернеться.

Тихої всім ночі.

Все буде Україна!


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
15:11 17.07.2026
15:07 17.07.2026
14:44 17.07.2026
14:13 17.07.2026
13:54 17.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014