![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Ярослав Янушевич: хроніки відновлення звільненої території Херсонщини за 1 січня
17:05 / 02.01.2023
ОДЕСА, 02 СІЧНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич повідомив про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі голови Херсонської ОВА Ярослава Янушевича. У своєму повідомленні Ярослав Янушевич сказав: Продовжуємо працювати, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 1 січня👇 ⏺Для відновлення світла на Херсонщині працювало 8 бригад – це 16 робітників та 7 одиниць техніки. Минулої доби бригади виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях та підстанціях, які живлять Херсон та Комишани, обладнання яких було пошкоджено внаслідок обстрілів 1 січня. ⏺У Херсоні з 46 котелень працює 35. До системи централізованого теплопостачання підключено 951 житловий будинок з 1156. ⏺Тривають роботи із розчищення доріг на Херсонщині. Фахівцям уже вдалося прибрати 393 кілометри доріг місцевого значення. ⏺Фахівці Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби працювали над ліквідацією наслідків російського обстрілу Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні. ⏺Вибухотехніки Нацполіції обстежили 0,6 гектара територій, знищили 99 вибухонебезпечних предметів. ⏺Всесвітня організація охорони здоров'я продовжує допомагати медзакладам Херсонщини.Протягом цього тижня ВООЗ надала інсулін для лікування діабету та фармацевтичне холодильне обладнання у лікарні Херсонської області. Працюємо далі! |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
15:24 21.02.2026
11:45 21.02.2026
11:41 21.02.2026
11:33 21.02.2026
11:24 21.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.182 |