ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Сергій Братчук: погода створила складну ситуацію на дорогах Одещини та ускладнює відновлення електропостачання
11:06 / 29.01.2023

ОДЕСА, 29 СІЧНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Речник Оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться у Телеграм-каналі Сергія Братчука.

У своєму повідомленні Сергій Братчук сказав:

Одещина. Безпекова ситуація: загроза авіаційних та ракетних ударів залишається по всій Україні, в тому числі й в нашому регіоні.

Мінно-вибухова небезпека: море штормить, можливе зривання мін з якоря та винесення їх на узбережжя та детонація у воді.

Проїзд дорогами загального користування державного значення Одеської області забезпечено.

Нагадую, що до13:00 29 січня тимчасово перекрито рух автомобільною дорогою М-15 Одеса-Рені (на м.Бухарест) для великовантажного транспорту, у зв'язку з погіршенням погодних умов: інтенсивний сніг, налипання мокрого снігу та ожеледиця, а також з метою забезпечення ефективної роботи снігоприбиральної техніки.

Просимо водіїв дотримуватись правил дорожнього руху, враховувати погодні умови та планувати свої маршрути заздалегідь, за можливості не виїжджати без нагальної потреби на далекі відстані.

В області продовжуються екстренні вимкнення електроенергії.

Тримаємо стрій!

***

Також Сергій Братчук записав традиційне ранкове відеозвернення:


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
12:21 22.01.2026
12:09 22.01.2026
11:52 22.01.2026
11:25 22.01.2026
11:00 22.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.092