ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Міськрада: для допомоги одеситам, постраждалим внаслідок російської повітряної терористичної атаки, розгорнуто оперштаб
10:32 / 04.03.2025
Влада

ОДЕСА, 04 БЕРЕЗНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одесі розгорнуто оперативний штаб з ліквідації наслідків російської атаки та допомоги містянам.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

На місці ліквідації наслідків ворожої атаки працює міський оперативний штаб

Сьогодні вранці у Київському районі Одеси на вул. Георгія Липського (Толбухіна) розгорнуто районний оперативний штаб.

Фахівці районної адміністрації приймають заяви на оформлення матеріальної допомоги в межах програми «Незламна Одеса» та надають консультації щодо пакету документів, необхідного для подання заявки на програму єВідновлення.

Мешканці постраждалих будинків можуть звертатися до оперативних штабів для отримання допомоги та консультацій або телефонувати до Київської районної адміністрації за номерами:

📞 (048) 740-76-25

📞 (048) 740-76-26


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
12:28 06.06.2026
11:51 06.06.2026
11:45 06.06.2026
11:43 06.06.2026
11:40 06.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014