ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Міськрада Одеси: у Пересипському районі організовано підвезення технічної води (адреси)
12:28 / 15.11.2025
ЖКГ

ОДЕСА, 15 ЛИСТОПАДА 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — 15 листопада в Одесі організовано підвезення технічної води мешканцям будинків, які залишились без водопостачання.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

Одеситам нагадують: на період відключення води з 7:00 15 листопада 2025 року до 07:00 16 листопада 2025 року в частині Пересипського району комунальними службами міста організовано підвезення технічної води автоцистернами.

Адреси розміщення автоцистерн з технічною водою:

▪️вул. Семена Палія, 108;

▪️вул. 28-ї бригади (Паустовського), 29 (напроти арки);

▪️вул. Академіка Заболотного (напроти арки);

▪️вул. Ярослава Баїса (Висоцького), 5/1;

▪️вул. Владислава Бувалкіна (Бочарова), 1 (у дворі);

▪️вул. Академіка Заболотного,12;

▪️вул. Академіка Заболотного,1 (біля підстанції екстреної медичної допомоги);

▪️вул. Марсельська, 9 (біля супермаркету «Таврія В»);

▪️бульв. Десантний, 14 (біля РАГСу Пересипського району;

▪️вул. Героїв оборони Одеси (Героїв Сталінграда), 82 (біля дитячого майданчика);

▪️вул. Героїв оборони Одеси (Героїв Сталінграда), 18 (у дворі);

▪️вул. Лузанівська, 67 (біля офісу КК «Клевер»);

▪️вул. Жоліо-Кюрі, 26;

▪️просп. Князя Володимира Великого (Добровольського), 155;

▪️просп. Князя Володимира Великого (Добровольського), 139а;

▪️вул. Кримська, 82.

Автоцистерни з технічною водою за цими адресами будуть розміщені з 8:00.

Крім того, з 7:00 до 22:00 будуть працювати бюветні комплекси Пересипського району міста за адресами: вул. Кримська, 71ю та вул. Героїв оборони Одеси, 60в.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
13:13 19.04.2026
13:11 19.04.2026
13:09 19.04.2026
11:18 19.04.2026
11:17 19.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.904