![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Олег Кіпер: внаслідок удару росіян по Одесі загинули 3 людини (в тому числі і дитина), ще 10 — постраждали
08:29 / 06.04.2026
ОДЕСА 06 КВІТНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер повідомив про обстановку в регіоні. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться в телеграм-каналі керівника Одеської ОВА. У повідомленні голови облвійськадміністрації сказано: Вночі Одеса знову зазнала масованої атаки ворога. На жаль, відомо про трьох загиблих, серед яких дитина. Ще 10 людей постраждали, у тому числі дитина. Співчуття рідним та близьким. Уражено житлові будинки, критичну інфраструктуру та адміністративні об’єкти. Через численні удари спалахнули пожежі в приватному секторі, гуртожитку, на території дитячого закладу, а також зайнявся транспорт. Є значні руйнування. 4 осіб вдалося врятувати. Всі пожежі наразі ліквідовано. Аварійно-рятувальні роботи тривають, під завалами ще можуть бути люди. На місці працюють кінологи, психологи. Розгорнуто пункт допомоги та оперативний штаб. Правоохоронці документують чергові воєнні злочини країни-агресора проти цивільного населення. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.
![]() Георгій Вікторович Гергая — одеський фотограф, Почесний член НСФХУ. Виставка присвячена 85-річчю автора. В експозиції представлені автопортрети з проекту “ЕНСО”. Проект створено при підтримці Одеської обласної організації НСФХУ.
Останні новини:
11:16 16.05.2026
11:12 16.05.2026
11:09 16.05.2026
09:48 16.05.2026
09:45 16.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |