ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Ізмаїльська РВА: метою російського нічного терористичного удару була портова інфраструктура
07:24 / 02.05.2026
Влада

ОДЕСА 02 ТРАВНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Ізмаїльської районної військової адміністрації повідомили про обстановку в регіоні.

Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться в телеграм-каналі керівника Одеської ОВА.

У повідомленні голови облвійськадміністрації сказано:

Оперативний штаб Ізмаїльської РДА інформує

Противник знову здійснив напад на портову інфраструктуру міста Ізмаїл.

Дуже ефективно відпрацювали сили ППО — більшість ворожих БПЛА було збито. Руйнувань практично немає.

Дякуємо силам протиповітряної оборони за захист.

Окрема подяка ДСНС за оперативну роботу з ліквідації наслідків.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Відверта і стильна Лєра Мандзюк 24 травня вразить Одесу яскравим «Культурним стендапом»
24 травня о 18.00 у філармонії презентує «Культурний стендап» — нову вражаючу концертну програму, яка подарує всім незабутні години позитиву, спілкування, блискучої імпровізації та найяскравіших вражень.

Останні новини:
13:07 22.05.2026
12:51 22.05.2026
12:27 22.05.2026
11:44 22.05.2026
11:28 22.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.020