ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
 
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Областная комиссия по ТЭБ и ЧС поставила задачи по повышению противопожарной безопасности
14:00 / 24.01.2021
Власти

ОДЕССА, 24 ЯНВАРЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Под председательством главы Одесской областной государственной администрации Сергея Гриневецкого состоялось заседание комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

Голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький очолив позачергове засідання комісії з ПТЕБ та НС ОДА, в якому взяли участь керівники профільних структурних підрозділів ОДА, профільних відомств та служб з питань державної, громадської та екологічної безпеки, організацій та підприємств інфраструктури Одещини. У режимі онлайн взяли участь голови райдержадміністрацій та територіальних громад області.

Було обговорено ряд найбільш гострих, актуальних питань.

Про реалізацію заходів цивільного захисту в Одеській області в райдержадміністраціях та органах місцевого самоврядування доповіли в.о. начальника ГУ ДСНС України в Одеській області Ігор Будаленко та начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області Сергій Макаренко.

Основними завданнями у цьому контексті було визначено:

створення підрозділів з питань цивільного захисту у складі виконавчих органів новостворених громад та підрозділів місцевої пожежної охорони (Центрів безпеки громадян) та відповідна організація їх роботи;

забезпечення пожежної безпеки у закладах освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту;

питання щодо протипожежного водопостачання;

важливість сезонних заходів осінньо-зимового періоду;

проведення серед населення роз’яснювальної роботи та навчання діям у надзвичайних ситуаціях.

Директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності ОДА Антон Шалигайло та голова правління АТ «Одесагаз» Ігор Мітюченко поінформували присутніх про стан забезпечення послугами з постачання природного газу бюджетних закладів та установ Одеської області. Питанням, що потребує негайного вирішення є проблема відсутності угод з газопостачання між закладами бюджетної сфери (зокрема, об’єктами освіти, культури, соціального захисту тощо) та відповідними газопостачальними підприємствами й організаціями, що призводить до обмеження та припинення надання цих комунальних послуг (на початок січня таких суб’єктів – 206 (462 споживачі). Разом з тим, доповідачі зазначили, що останнім часом завдяки спільним діям ОДА та АТ «Одесагаз», спостерігається динаміка покращення ситуації.

Питання щодо залучення спеціальної техніки для ліквідації надзвичайних ситуацій у зимовий період висвітлювали в.о. начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області Ігор Будаленко та директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Наталія Одарій-Захар’єва, яка поінформувала про діяльність спеціалізованих медичних бригад постійної готовності, які працюють на базі Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Вона також повідомила про особливості діяльності та спільної з Головним управлінням ДСНС роботи у разі виникнення надзвичайної ситуації. Головною проблемою доповідачі визначили відсутність повітряних суден, літаків або «Євро-коптерів» у медичному варіанті.

Ряд поточних питань висвітлив директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій Готко.

Ознайомившись із представленими учасниками наради інформаціями та проблемами, Сергій Гриневецький визначив першочергові пріоритетні напрямки щодо цивільного захисту та захисту населення і територій від імовірних надзвичайних ситуацій, зокрема:

створення місцевих пожежно-рятувальних підрозділів та скасування диспропорції їхнього розташування в Одеській області (на цей час по новостворених районах: Подільській – 6, Роздільнянський – 3, Березівський – 3, Одеський – 6, Білгород-Дністровський – 11, Ізмаїльський – 9, Болградський – 22);

необхідність ефективної роз’яснювальної роботи серед населення, зосередивши увагу на групах ризику (люди похилого віку, особи з обмеженими можливостями, багатодітні родини);

приведення договірних відносин з постачання газу у відповідність діючому законодавству;

здійснення позапланових перевірок засобів автономного живлення (генераторів).

Окреме доручення Сергій Гриневецький надав з приводу залучення гелікоптерів для оперативного вирішення екстрено-надзвичайних ситуацій в області. В умовах сьогодення голова ОДА вбачає оптимальний шлях вирішення цієї проблеми у налагодженні співробітництва відповідних структурних підрозділів адміністрації із Південним регіональним управлінням ДПС України в Одеській області на підставі відповідних угод щодо використання повітряного транспорту, облаштованих майданчиків, послуг фахівців тощо.

Відповідні пропозиції були внесені до проєкту рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ПЕРЕМОГА, ПІДІРВАНА КОРУПЦІЄЮ: ЧИМ ЗАВЕРШИЛИСЯ ВИБОРИ У БОЛГАРІЇ
Незадовго до опівночі Бойко Борисов – прем'єр-міністр, який з невеликими перервами править у Болгарії з 2009 року, – виступив зі зверненням на своїй сторінці у мережі Facebook. Засунувши руки в кишені і не звертаючи уваги на падаючий сніг, прем'єр та лідер партії ГЄРБ ("Громадяни за європейський розвиток Болгарії") запропонував опонентам мир і створення експертного уряду, який візьме на себе відповідальність і до грудня зробить усе, аби вийти з пандемії та піти далі. Миролюбний тон та пропозиція Борисова щодо "експертного уряду" навряд чи когось ввели в оману. Його наміри очевидні – залишитися при владі і за можливості уникнути дострокових виборів.

Перлина у книжковому намисті: Одеському журналу „Крокодил” – 110!
110 років тому, 2 квітня 1911 року, в Одесі вийшов друком перший номер знаменитого гумористичного журналу «Крокодил», що став непересічним явищем в історії журналістики. У життєписі цього видання – багато яскравих подій і харизматичних особистостей, завдяки яким журнал став дуже популярним.

Последние новости:
10:30 17.04.2021
17:34 16.04.2021
17:32 16.04.2021
17:25 16.04.2021
17:19 16.04.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 1.053