ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Документы и доллары подделывают в Одессе часто и много», — Одесский НИИ судэкспертиз
17:17 / 04.07.2011

ОДЕССА, 04 ИЮЛЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ ― Старший научный сотрудник лаборатории криминалистических исследований Одесского научно-исследовательского института (НИИ) судебных экспертиз Вера Тихонова заявила, что документы и долларовые купюры подделывают в Одессе «очень часто и много», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом В. Тихонова сообщил сегодня, 4 июля, в ходе пресс-конференции, приуроченной ко Дню судебного эксперта Украины.

«Документы подделывают очень часто и очень много. В этом году мы подали заявки, и нам пообещали, что будет приобретено оборудование, то, о котором мы давно мечтали.

Если говорить о деньгах, то подделывают, в основном, доллары. Одесские «мастера» делают это сплошь и рядом. Используют, в основном, офсетную печать. Используют клише, делают и вдавленный рельеф, и имитацию водяных знаков делают очень хорошо, и полоску люминесцируют. Но бумагу не могут подделать. Евро очень мало подделывают. А с гривной был один случай, когда подделали купюру в 500 гривен, но уровень подделки был низкий», — сообщила старший научный сотрудник.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
13:01 29.12.2025
12:22 29.12.2025
11:38 29.12.2025
11:33 29.12.2025
10:33 29.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.607