ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Более 2 тысяч детей устроены в приюты в 2005 году
11:18 / 08.02.2006

ОДЕССА, 8 ФЕВРАЛЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – В 2005 году в Одесском регионе действовало 13 приютов на 450 мест для несовершеннолетних. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в Главном управлении статистики в Одесской области.

Получили социальную защиту 2 тыс. 24 ребенка. Большинство из них – дети из неполных семей и семей, которые находятся в кризисной ситуации. Как правило, ребята попали в приюты вследствие бродяжничества, попрошайничества на улицах (51,1%). Некоторых забрали из семей сотрудники криминальной милиции или службы по делам несовершеннолетних (16,5%). Лично обратились в приют 284 ребенка (14%). Каждый десятый воспитанник попадал в приют несколько раз. 62,5% детей – в возрасте от 7 до 14 лет.

37,6% ребят, в возрасте от 7 лет и старше, имеют начальное общее образование; 37,2% – базовое общее образование; 12,7% – не учились вообще.

Большинство воспитанников приютов (68,2%) на протяжении минувшего года устроены в учебные заведения или вернулись в семью.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
08:20 15.07.2026
21:54 14.07.2026
20:01 14.07.2026
18:53 14.07.2026
18:03 14.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015