ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Почти 40 тысяч безработных трудоустроены центрами занятости в Одесской области в 2006 году
11:29 / 30.01.2007

ОДЕССА, 30 ЯНВАРЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 37 тыс. 200 незанятых граждан были трудоустроены при содействии центров занятости в Одесской области в 2006 году, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 30 января, на пресс-конференции сообщила директор Одесского областного центра занятости Ирина Муравина.

По словам И. Муравиной, этот показатель на 3,3% превышает уровень 2005 года. Каждый четвертый трудоустроен в сельском хозяйстве, каждый шестой в промышленности, каждый пятый в сфере торговли.

И. Муравина также сообщила, что в сельской местности на протяжении прошлого года статус безработного имели 44 тыс. 400 граждан, что составляет почти 2/3 от общего количества.

Чиновник отметила, что, социально-демографическая структура безработных существенно не изменилась: 54% приходится на женщин, 43% — молодежь в возрасте до 35 лет; почти каждый четвертый до обращения в службу занятости занимал должность служащего.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
16:22 23.06.2026
16:05 23.06.2026
16:02 23.06.2026
15:55 23.06.2026
15:46 23.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016