ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Четверть сотрудников обладминистрации уже поддержали инициативу Президента по перечислению личных средств нуждающимся детским домам
12:15 / 06.06.2008

ОДЕССА, 06 ИЮНЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 650 из 2 тыс. 650 работников аппарата и структурных подразделений Одесской областной государственной администрации приняли участие в перечислении средств для детских заведений, которые наиболее нуждаются в финансовой помощи, в поддержку инициативы Президента Украины Виктора Ющенко относительно перечисления личных средств государственными служащими, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 6 июня, в пресс-службе обладминистрации.

По информации пресс-службы, в районный приют для детей «Гнездышко» с. Суворово Измаильского района перечислено 141 тыс. 650 грн., в Затишанский приют для детей Фрунзовского района 213 тыс. 639 грн., в Ивановский дом семейного типа семьи Трандафил – 62 тыс. 684 грн.

Активное участие в акции приняли работники подразделений территориальных органов центральной исполнительной власти.

Средства государственных служащих на счета вышеупомянутых заведений продолжают поступать.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
20:01 11.02.2026
17:38 11.02.2026
16:58 11.02.2026
16:10 11.02.2026
15:53 11.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.063