ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Нужно назначить одну из структур власти контролировать соблюдение прав инвалидов», — депутат горсовета
10:48 / 21.04.2010

ОДЕССА, 21 АПРЕЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ ― Депутат Одесского городского совета, председатель постоянной комиссии по социальной политике и труду Одесского городского совета Сергей Черненко считает, что нужно назначить одну из структур власти контролирующей соблюдение прав людей с ограниченными физическими возможностями, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом С. Черненко сообщил вчера, 20 апреля, после расширенного заседания постоянной комиссии по социальной политике и труду.

«Ответственность людей за порученное дело очень часто помогает правильно реализовать это дело. Поэтому, возможно, нужно вводить серьезные наказания в плане ответственности для разного рода госструктур в рамках доступности чего-либо для инвалидов. Чтобы эти учреждения следили за теми или иными вопросами, чтобы инвалидов не игнорировали. Например, чтобы в новопостроенных домах, которые вводятся в эксплуатацию, были пандусы и другие средства доступности в это здание инвалидов. В целом таких примеров много, и этими вопросами нужно заниматься», — также отметил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
14:44 11.02.2026
14:05 11.02.2026
13:58 11.02.2026
13:10 11.02.2026
12:58 11.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.770