ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Очередь на получение кредитов на жилье в сельской местности области в рамках программы «Собственный дом» ― 500 семей
17:36 / 20.09.2011

ОДЕССА, 20 СЕНТЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Очередь на получение кредитов на жилье в сельской местности Одесской области в рамках программы «Собственный дом» составляет 500 семей, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 20 сентября, в ходе заседания коллегии Одесской областной государственной администрации сообщил директор Одесского областного фонда поддержки индивидуального жилищного строительства на селе Николай Глембовский.

«В этом году, благодаря областному и Госбюджету, мы уже прокредитовали 300 сельских семей на сумму 3,5 млн. грн. Очередь на получение кредитов на жилье в сельской местности составляет 500 семей.

Есть районы, руководители которых реально стараются финансировать программу «Собственный дом». Это Березовский, Овидиопольский, Беляевский, Килийский, Савранский, Красноокнянский, Николаевский, Белгород-Днестровский. Хотелось бы попросить руководителей всех районов не забывать об этой программе, и предусмотреть в районных бюджетах средства на эту программу», — отметил директор фонда.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:35 10.02.2026
16:42 10.02.2026
16:34 10.02.2026
15:52 10.02.2026
15:06 10.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.063