ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Очередь по обеспечению автомобилями инвалидов ВОВ в области за год сократилась и остановилась на уровне 2005 года», — ГУ труда и соцзащиты ОГА
16:31 / 14.11.2011

ОДЕССА, 14 НОЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Очередь по обеспечению автомобилями инвалидов Великой Отечественной войны в Одесском регионе за год сократилась и остановилась на уровне 2005 года, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом начальник Главного управления труда и социальной защиты населения Одесской областной государственной администрации Ирина Маркевич сообщила сегодня, 14 октября, в ходе аппаратного совещания облгосадминистрации.

«Что касается обеспечения автомобилями, то в этом году мы еще автомобили не получали. Но в этом году, в январе-феврале, была закончена выдача лимитов прошлого года. Очень большие очередности у нас по машинам. Так как в прошлом году изменилось постановление Кабинета министров, и в первую очередь пошли выдачи автомобилей инвалидам Великой Отечественной войны, то 72 автомобиля было выдано этой категории. Очередность по этим категориям была еще с 90-х годов, а сейчас она у нас остановилась на уровне 2005 года по инвалидам Великой Отечественной войны», — рассказала И. Маркевич.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:35 10.02.2026
16:42 10.02.2026
16:34 10.02.2026
15:52 10.02.2026
15:06 10.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 4.013