ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Около 20 миллионов гривен выделено в этом году на соцвыплаты из бюджета области
16:54 / 11.10.2012

ОДЕССА, 11 ОКТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В 2012 году на социальные выплаты отдельным категориям жителей области выделено около 20 миллионов гривен из бюджета области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом председатель Одесской областной государственной администрации Эдуард Матвийчук сообщил сегодня, 11 октября, в ходе вручения нового медоборудования ряду райбольниц области в г. Южный.

«На различного рода социальные выплаты я выделил в этом году около 20 миллионов гривен. Чтоб вы понимали – это бюджеты некоторых областей. Это деньги на различные выплаты афганцам, чернобыльцам, нашим пенсионерам в помощь. Чтоб было понятно – это в 10 раз больше, чем выделялось на эти нужды 2 года назад. Вот это и есть пример того, что такое «Народный бюджет» – это работа власти по-новому, с новыми подходами, направленными на то, чтоб научиться зарабатывать деньги и их распределять. В Одесской области в этом году созданы все предпосылки, чтоб мы двигались вперед ещё быстрее», — отметил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Презентація книжкової виставки «Соборність України: єднання духовності та сили» в Одеській національній науковій бібліотеці
22 січня Україна відзначає День Соборності. Це свято, яке для українців уособлює єдність у багатоманітності, об’єднання навколо ідеї становлення вільної та незалежної держави, було запроваджено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року.

Останні новини:
17:30 22.01.2026
17:20 22.01.2026
16:44 22.01.2026
16:30 22.01.2026
15:42 22.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.335