ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




79 детей до трех лет воспитываются в Доме ребенка при ИТК №74, — данные
17:53 / 16.10.2012

ОДЕССА, 16 ОКТЯБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В функционирующем при Черноморской исправительно-трудовой колонии №74 Доме ребенка на сегодняшний день воспитываются 79 детей до 3 лет, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сообщила сегодня, 16 октября, начальник Черноморской ИТК №74 Ольга Каракай в ходе открытого заседания Комитета свободы слова, защиты прав журналистов и информационной прозрачности государственных органов власти Общественного совета при Одесской областной государственной администрации по проблеме, сложившейся в Черноморской исправительной колонии №74.

«Сейчас в Доме ребенка, который расположен при колонии, находится 79 детей, но мы можем поселить 150 детей. Тут они находятся до 3 лет. Потом, кто освобождается, забирает своих детей, а если мама продолжает отбывать наказание, то детей определяют в городские дома ребенка», — отметила она.

«Согласно распорядку дня детей, дети встречаются с мамами два раза в день – с 10:00 до 12:00 и с 14:00 до 16:00. Это не для того, чтоб запретить маме видеться с детьми, а потому что такой распорядок дня», — добавила начальник ИТК.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:35 10.02.2026
16:42 10.02.2026
16:34 10.02.2026
15:52 10.02.2026
15:06 10.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.053