ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




12 тысяч пострадавших от аварии на ЧАЭС зарегистрировано в Одесской области, — данные
15:25 / 15.04.2013

ОДЕССА, 15 АПРЕЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 12 тысяч человек, пострадавших в результате аварии на Чернобыльской атомной электростанции, зарегистрировано в Одесской области, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 15 апреля, в ходе брифинга заявил председатель Одесской областной организации «Союз Чернобыль Украины» Анатолий Болдескул.

Как сообщил председатель областной организации, «12 тысяч человек сегодня зарегистрированы со статусом пострадавший от аварии на Чернобыльской атомной электростанции. Из них 4 тысячи человек — жители Одессы.

Большинство ликвидаторов первой волны уже погибли. Сегодня вследствие множества болезней 50% ликвидаторов стали инвалидами. Это половина от общего количества зарегистрированных «чернобыльцев» – а именно: 6 тысяч человек в Одесской области из них 2 тысячи в Одессе»

«Средний возраст ликвидаторов аварии на сегодня в среднем составляет 50-60 лет», — добавил А. Болдескул.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
14:56 30.12.2025
14:30 30.12.2025
14:15 30.12.2025
13:36 30.12.2025
13:31 30.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.049