ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




1,8 тысячи жителей области получают соцпомощь по уходу за инвалидами с психическими расстройствами
13:37 / 11.11.2013

ОДЕССА, 11 НОЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одесской области социальную помощь по уходу за инвалидами с психическими расстройствами получают 1 тысяча 776 лиц, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом директор Департамента социальной защиты населения Одесской областной государственной администрации Ирина Маркевич сообщила сегодня, 11 ноября, в ходе аппаратного совещания облгосадминистрации.

«По инициативе Президента Украины в 2012 году внесены изменения в статью 5 Закона Украины о психиатрической помощи — ими предусмотрено повышение размера ежемесячной помощи лицам, проживающим с инвалидами 1-2 группы с психическими расстройствами на уход за ними. На 1 октября 2013 года такая помощь назначена 1 тысяче 776 лицам на общую сумму 22 миллиона 400 тысяч гривен. Если сравнить с 2012 годом, то такую помощь в мае 2012 года получали всего 156 семей — тогда эта выплата производилась в размере 10% от прожиточного минимума. До конца года ее уже получали 1 тысяча 100 человек.

В среднем за отчетный период каждая семья дополнительно к семейному бюджету получила 1 тысячу 139,5 гривны. Напоминаю, что прожиточный минимум для трудоспособных людей в этом году – 1 тысяча 147 гривен», — сообщила она.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 4.699