ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Все социальные выплаты в области проводятся в срок», — Маркевич
11:56 / 27.02.2014

ОДЕССА, 27 ФЕВРАЛЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Директор Департамента социальной защиты населения Одесской областной государственной администрации Ирина Маркевич заявила, что все социальные выплаты в Одесской области проводятся в срок, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом И. Маркевич сообщила вчера, 26 февраля, в ходе пресс-конференции.

«Выплаты всех социальных пособий и стипендий проводятся в области в срок. Если мы говорим о семьях, где есть дети, то 25 февраля прошел второй транш по выплатам детям и пособия за февраль. Мы все выплатили в полном объеме — после 19:00 последние 40% пошли.

Если мы говорим о размерах, то в феврале люди получили все уже в новых размерах, плюс доплату за январь. На первого ребенка сейчас выплата составляет 30 тысяч 960 гривен, на второго — 61 тысяча 920 гривен, на третьего и каждого последующего — 123 тысячи 840 гривен. Сначала выплачивается 10 минимальных прожиточных минимумов, а потом на первого ребенка ежемесячно выплачивается по прожиточному минимуму 2 года, на второго — 4 года, на третьего и следующих — 6 лет. Если мы говорим о двойне, то сразу 20 прожиточных минимумов выплачивается, и дальше по схеме. В этом году прожиточный минимум у нас будет повышаться в июле и в октябре — по бюджету, который принят на сегодняшний момент», — заявила директор Департамента.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
20:23 28.12.2025
20:20 28.12.2025
11:13 28.12.2025
11:10 28.12.2025
11:00 28.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.069