![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Общественники планируют поставить пункты сбора гуманитарной помощи для переселенцев на промрынке «7 километр»
14:35 / 20.08.2014
ОДЕССА, 20 АВГУСТА 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесские общественники планируют поставить пункты сбора гуманитарной помощи для переселенцев из зоны АТО на промрынке «7 километр», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом координатор проектов Благотворительной ассоциации социальных инициатив «Благо» Вероника Полторак сообщила сегодня, 20 августа, в ходе пресс-конференции в ИА «Контекст-Причерноморье» на тему: «Помощь жителям Востока Украины». «У меня открытое обращение к предпринимателям промрынка «7 километр» – это все-таки у нас самый большой рынок! По возможности, мы будем ставить у вас на рыке пункты приема гуманитарной помощи – мы сейчас будем проводить переговоры с руководством рынка. Это может быть даже неликвидный товар – то, что обычно попадает на распродажи. Вы, возможно, это не продадите, но это пригодится людям. Даже если тетради немножко подмочены, стерлись обложки, но ребенок этим сможет пользоваться, это все пригодится», ― отметила она. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
18:01 09.02.2026
16:37 09.02.2026
16:34 09.02.2026
16:29 09.02.2026
15:41 09.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.157 |