![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Глава Одеської ОДА привітав та нагородив працівників соціальної сфери регіону
15:41 / 05.11.2021
ОДЕСА, 05 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький привітав працівників соціальної сфери регіону з професійним святом та вручив їм грамоти і відзнаки. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської ОДА. У повідомленні облдержадміністрації сказано: У першу неділю листопада, щорічно починаючи з 1999 року, відзначається День працівників соціальної сфери. Сьогодні працівників соціальної сфери Одещини з професійним святом привітав голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький та вручив Почесну відзнаку голови ОДА і Почесні грамоти. «Свято соціального працівника є свідченням визнання державою важливої та відповідальної ролі служб соціального захисту, які кожного дня перебувають поруч до життєвих проблем та потреб громадян, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї» – сказав у своєму вітальному слові голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький. Соціальна сфера Одеського регіону це – майже 8 тисяч працівників, що обслуговують понад 500 тисяч підопічних. В області створені відповідні служби і усіх територіальних громадах, де працює 393 працівників, функціонують 12 центрів соціально психологічної реабілітації дітей, в яких постійно перебуває більш ніж 300 дітей. У системі соціального захисту Одещини функціонують 60 комунальних установ: 4 дитячих будинки-інтернати; 5 психоневрологічних будинків-інтернатів; 2 геріатричних будинків-інтернатів; в місті Болград «Одеський обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю»; «Обласний центр соціально-психологічної допомоги»; «Обласний центр методичної роботи та соціальних виплат»; «Центр обліку бездомних громадян»; «Обласний центр для ВІЛ інфікованих дітей та молоді», 17 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та 27 центрів надання соціальних послуг. «Головне завдання сьогодні перед кожним державним службовцем, тим більш працівником соціальної сфери – створити належні умови для людей, які сьогодні потребують підтримки і піклування з боку держави. Мені дуже приємно, що ваші підрозділи сьогодні активно запрацювали в умовах адміністративно-територіальної реформи. Висловлюю щиру подяку за вашу наполегливу працю і за ваші відповідальність в роботі, яку ви виконуєте щоденно» – сказав голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.
Останні новини:
11:45 30.05.2026
09:50 30.05.2026
09:17 30.05.2026
09:14 30.05.2026
09:09 30.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |