ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Міськрада: для допомоги одеситам, постраждалим внаслідок російської повітряної терористичної атаки, розгорнуто оперштаб
10:37 / 22.07.2025
Міськрада: для допомоги одеситам, постраждалим внаслідок російської повітряної терористичної атаки, розгорнуто оперштаб

ОДЕСА, 22 ЛИПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одесі розгорнуто оперативний штаб з ліквідації наслідків російської атаки та допомоги містянам.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

Сьогодні вночі ворог атакував Одесу ударними безпілотникакми. Внаслідок атаки в місті пошкоджені адмінбудівля, вікна в багатоповерхівках, авто на парковці. Загиблих і постраждалих немає.

На місці ліквідації наслідків ворожої атаки в Київському районі розгорнуто міський оперативний штаб. Співробітники райадміністрації приймають заявки на оформлення матеріальної допомоги за програмою «Незламна Одеса» та надають консультації щодо пакету документів, який необхідно зібрати для оформлення допомоги за програмою єВідновлення.

Мешканці пошкоджених будинків можуть звертатися за допомогою та консультацією до оперативного штабу або телефонувати (у робочі дні) до Київської районної адміністрації за телефоном: (048) 740 76 25.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.

Останні новини:
11:45 30.05.2026
09:50 30.05.2026
09:17 30.05.2026
09:14 30.05.2026
09:09 30.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.022