![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Сучасний бювет з артезіанською свердловиною відкрили в Одесі
15:58 / 26.09.2025
ОДЕСА, 26 ВЕРЕСНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — В Одесі на вул. Героїв оборони Одеси відкрили сучасний бюветний комплекс із артезіанською свердловиною — друге джерело якісної питної води для мешканців Пересипського району, де вже планується зведення ще двох бюветів. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (офіційний сайт міста). В повідомленні міськради сказано: У Пересипському районі, на вул. Героїв оборони Одеси, 60в, завершено будівництво сучасного бюветного комплексу з артезіанською свердловиною. Це друге джерело якісної питної води в густонаселеному районі. Планується будівництво ще двох бюветів — на вул. Академіка Сахарова та в районі вул. Владислава Бувалкіна. На території нового комплексу збудовано технічну будівлю, облаштовано приміщення для персоналу, встановлено насосну станцію, систему вентиляції та кондиціювання, протипожежну сигналізацію, а також дизель-генератор для безперебійної роботи у разі відключення електроенергії. «Це не просто технічний об’єкт — це гарантія безпеки і турботи про людей. Ми відчули, наскільки важливо мати резервні джерела води, коли країна переживала перебої через ворожі атаки. Маємо ще один сучасний, надійний бювет, який відповідає всім вимогам», — наголосив Одеський міський голова Геннадій Труханов. Комплекс обладнано артезіанською свердловиною глибиною понад 115 метрів, з дебітом води 3–4 кубометри на годину. Вода проходить повний цикл очищення: аерування, механічну фільтрацію, зворотний осмос, озонування та сорбційне оброблення через вугільні фільтри. Такий процес гарантує відповідність води гігієнічним нормам для питного споживання, що підтверджено лабораторними аналізами ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України. Наразі в Одесі є 17 бюветів у різних районах міста. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
17:49 09.07.2026
17:17 09.07.2026
16:39 09.07.2026
16:34 09.07.2026
15:24 09.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018 |