ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Медзаклади Одеси підготували до зимового періоду
10:25 / 07.11.2025
Медзаклади Одеси підготували до зимового періоду

ОДЕСА, 07 ЛИСТОПАДА 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Всі міські заклади охорони здоров'я Одеси забезпечені резервними джерелами живлення. На території чотирьох міських лікарень за фінансової підтримки ЮНІСЕФ облаштовані артезіанські свердловини та бювети, що забезпечує автономне водопостачання. Медзаклади забезпечені запасами технічної та питної води.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

В повідомленні міськради сказано:

В Одесі функціонують 33 заклади охорони здоров'я комунальної власності, що забезпечують надання ургентної, планової, реабілітаційної та паліативної медичної допомоги населенню міста, військовослужбовцям та внутрішньо переміщеним громадянам.

Через виклики повномасштабної війни пріоритетним завданням є забезпечення автономності та енергетичної незалежності медичних закладів.

Всі медичні заклади забезпечені дизельними та бензиновими генераторами різної потужності на випадок відключення централізованого електропостачання. Наразі в медзакладах знаходяться 152 генератори, з яких 63 — генератори великої потужності. У разі відсутності централізованого електропостачання генератори великої потужності в міських кластерних лікарнях, що цілодобово надають медичну допомогу, вмикаються автоматично та дозволяють забезпечити роботу медичного обладнання.

Сім лікувальних закладів забезпечені сонячними електростанціями із пристроями накопичення енергії.

У медзакладах та їх структурних підрозділах наявні 14 газових, дизельних і твердопаливних котелень, що дозволяє забезпечити автономне опалення. Додатково в деяких лікарнях проводяться підготовчі роботи із встановлення модульної котельні на альтернативному паливі у рамках Меморандуму з Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні, тривають роботи із введення в експлуатацію модульної газової котельні.

На території чотирьох міських лікарень за фінансової підтримки ЮНІСЕФ облаштовані артезіанські свердловини та бювети, що забезпечує автономне водопостачання. Медзаклади забезпечені запасами технічної та питної води.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
15:46 02.08.2026
14:08 02.08.2026
13:57 02.08.2026
12:29 02.08.2026
12:24 02.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015