![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Пункти обігріву на Куликовому полі: у холодну пору бездомним надають допомогу та прихисток
13:22 / 14.01.2026
ОДЕСА, 14 СІЧНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — У зимовий період на Куликовому полі традиційно працюють пункти обігріву, організовані спільно з християнською місією «Нове життя». Тут люди без житла можуть зігрітися, отримати гарячий чай та необхідну допомогу, а фахівці міського центру реінтеграції регулярно виїжджають на місце, щоб підтримати тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради. В повідомленні міськради сказано: Щороку в холодну пору на Куликовому полі спільно з Християнською місією «Нове життя» відкриваються пункти обігріву. Вони стають прихистком для людей без житла, які приходять сюди, щоб зігрітися та випити гарячого чаю. Працівники КУ «Одеський міський центр реінтеграції осіб без визначеного місця проживання» регулярно здійснюють виїзд на Куликове поле, де розташовані намети, з метою допомоги бездомним особам. Вчора, у результаті виїзду, до Центру було доставлено двох чоловіків – Олега, 1966 року народження, та Михайла, 1997 року народження. Надалі з ними буде проведено роботу з відновлення документів, а також забезпечено надання усього комплексу соціальних послуг. ❗️Шановні одесити, ваша допомога важлива! Якщо ви побачили людину в біді — допоможіть діяти! (https://t.me/odesacityofficial/50972) Повідомте адресу міського Центру або допоможіть зв’язатися з фахівцями. Адреси та телефони установи 👩🦰Жіноче відділення: Балтська дорога, 2 (зуп. «Ярмаркова площа»), тел.: (048) 705 32 17. 👨🦰Чоловіче відділення: вул. Ціолковського, 1 (зуп. «Завод Шустов»), тел.: (048) 732 61 85 (цілодобово), (048) 732 40 18 (з 9:00 до 17:00). Вчасна інформація рятує життя! |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.
Останні новини:
11:45 30.05.2026
09:50 30.05.2026
09:17 30.05.2026
09:14 30.05.2026
09:09 30.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.020 |