ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Вольер для околоводных птиц будет сооружен в Одесском зоопарке
12:27 / 14.01.2006

ОДЕССА, 14 ЯНВАРЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – В Одесском зоопарке планируется построить вольер два околоводных птиц. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщила заведующая научно-просветительским сектором учреждения Светлана Курочкина.

По словам С. Курочкиной, на сооружение зимнего и летнего прудов в вольере городские власти прошлым летом выделили 300 тыс. грн. Уже поступило 87 тыс. грн.

Когда специалисты завершат составление проектно-сметной документации, будет объявлен тендер на строительство.

СПРАВКА: Одесский зоопарк основан в 1922 г. Первоначально располагался в Нижнем саду Воронцовского дворца на Приморском бульваре. К 1927 г. в зоологическом саду содержались 29 животных. В 1938 г. Одесский зоопарк переехал в Новощепной ряд, где находится и сейчас. Площадь учреждения – 6,5 га. В зоопарке 1,5 тыс. экземпляров животных 250-ти видов. Более 30-ти из этих видов занесено в Красную Книгу.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:31 16.01.2026
16:27 16.01.2026
14:52 16.01.2026
14:42 16.01.2026
13:10 16.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.415