ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Состояние и возможные изменения условий бизнес среды обсудили сегодня в Одессе
16:21 / 23.03.2006

ОДЕССА, 23 МАРТА 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Круглый стол «Фактическое состояние бизнес среды в 2005 году и предполагаемые изменения условий на ближайшую перспективу» прошел сегодня в Одесской областной государственной администрации. Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», в мероприятии приняла участие народный депутат Украины, заместитель председателя Комитета по вопросам промышленной политики и предпринимательства Ксения Ляпина, а также около 30 представителей бизнеса и общественных организаций.

В ходе Круглого стола рассмотрены вопросы реформирования налогообложения, кредитно-финансовая политика в отношении мелких предпринимателей, возможность вступления Украины в ВТО, Закон Украины «О разрешительной системе в сфере хозяйственной деятельности» и другие.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
11:21 26.06.2026
10:55 26.06.2026
10:38 26.06.2026
10:08 26.06.2026
09:50 26.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013