ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Только 2% опрошенных жителей Одессы смогли правильно ответить на вопрос «Что такое банк?»
14:30 / 20.05.2006

ОДЕССА, 20 МАЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Только 2% опрошенных жителей Одессы смогли дать правильный ответ на вопрос о том, что такое банк. Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведённого сегодня, 20 мая, корреспондентом ИА «Контекст-Причерноморье» по поводу Дня банковского работника.

По мнению 30% респондентов, банк – «это место, где стекаются все денежные потоки». 15% опрошенных считают банком «место, где лежат деньги».

53% опрошенных не смогли ответить на вопрос о том, что такое банк.

В опросе приняли участие 40 респондентов в возрасте 30-50 лет. Опрос проводился на пересечении ул. Гагарина и пр. Шевченко.

СПРАВКА: Согласно Большому толковому словарю современного русского языка (под ред. Д. Н. Ушакова, 2005 г.) банк – кредитное учреждение, располагающее большим капиталом и производящее различные финансовые операции. Согласно словарю терминов современного предпринимательства (под ред. В. В. Морковкина, 2005 г.), банк — финансовое учреждение, которое сосредотачивает временно свободные денежные средства (вклады), осуществляет денежные расчеты, учет векселей, выпуск денег и ценных бумаг, предоставляет кредиты, ссуды, организует независимый централизованный кругооборот наличных денег в стране.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:31 16.01.2026
16:27 16.01.2026
14:52 16.01.2026
14:42 16.01.2026
13:10 16.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.180