![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Одессе завершились съемки фильма «Ликвидация»
17:21 / 30.11.2006
ОДЕССА, 30 НОЯБРЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Российские кинематографисты завершили одесскую часть съемок 12-серийного художественного фильма «Ликвидация», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Как сообщили агентству сегодня, на Одесской киностудии, сегодня на съемочной площадке прошел последний съемочный день ленты российского режиссера Сергея Урсуляка, однако работа над фильмом будет длиться еще долгое время. Съемки фильма начались в июне. В ночь с 4 на 5 июля от сердечного приступа прямо на съемочной площадке умер актер Андрей Краско, которого заменил Сергей Маковецкий. Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», 12-серийный художественный фильм «Ликвидация», съемки которого проходят в Одессе, рассказывает об одесском этапе жизни опального маршала Георгия Жукова, во время которой он боролся с местными бандами. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
10:30 18.02.2026
10:02 18.02.2026
09:40 18.02.2026
09:28 18.02.2026
09:15 18.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.922 |