ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Для меня 7 ноября ─ это праздник и это история, которую я точно уважаю», — Светлана Фабрикант
15:37 / 07.11.2007

ОДЕССА, 07 НОЯБРЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Депутат Одесского городского совета, главный редактор ТРК «РИАК-информ» Светлана Фабрикант сообщила, что для нее 7 ноября ─ это праздник и это история, которую она уважает, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 7 ноября, С. Фабрикант сообщила корреспонденту агентства в ходе телефонного разговора.

Отвечая на вопрос «Будете ли Вы отмечать 90-ю годовщину Октябрьской революции?», С. Фабрикант сказала: «особо праздновать не буду, тем более что я в командировке, но когда приеду домой, дань празднику отдам. Для меня 7 ноября ─ это праздник и это история, которую я точно уважаю».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:53 17.02.2026
16:26 17.02.2026
15:21 17.02.2026
14:46 17.02.2026
14:38 17.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.988