ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Одесская школьница стала Первой вице-мисс «Teen World 2008»
17:16 / 08.09.2008

ОДЕССА, 08 СЕНТЯБРЯ 2008 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесская школьница, ученица 10 класса гимназии №2 Ксения Капинос завоевала титул Первой вице-мисс на конкурсе «Teen World 2008», который проходил в Хьюстоне (штат Техас, США), передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 8 сентября, сообщила журналистам председатель оргкомитета Национального конкурса «Miss Teen Ukraine 2008» Юлия Огрохина.

Как отметила Ю. Огрохина, «впервые девушка из Украины удостоилась столь высокого официального признания на престижном мировом конкурсе красоты. Участницы трехдневного «марафона красоты» в Хьюстоне прошли следующие испытания: интервью с журналистами, выход в вечернем платье, выход в купальниках, определение фотогеничности. Члены жюри высоко оценили внешние и интеллектуальные данные юной одесситки. В результате Ксения Капинос уступила только английской ровеснице и завоевала титул Первой вице-мисс «Teen World 2008»».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:05 15.01.2026
16:56 15.01.2026
16:49 15.01.2026
16:44 15.01.2026
16:41 15.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.147