ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Церковь у нас отделена от государства, но государство не отделено от церкви», — начальник Управления внутренней политики горсовета
16:07 / 29.07.2009

ОДЕССА, 29 ИЮЛЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Начальник Управления внутренней политики Одесского городского совета Наталья Чайчук считает, что в Украине, несмотря на то, что церковь отделена от государства, само государство не отделено от церкви, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом начальник Управления заявила сегодня, 29 июля, в ходе круглого стола, посвященного итогам блиц-опроса «Мнение жителей Одессы по поводу визита в Одессу Патриарха Московского и вся Руси Кирилла».

«Церковь у нас отделена от государства, но, к сожалению, государство не отделено от церкви. И опрос, который был проведен среди одесситов, свидетельствует о том, что государство еще значительно влияет на церковь. И о том, что государство и церковь у нас не разделены окончательно, свидетельствуют хотя бы составы городского и областного советов», — отметила чиновник.

«Я считаю такую ситуацию неправильной», – подчеркнула Н. Чайчук.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:26 16.02.2026
17:20 16.02.2026
17:10 16.02.2026
16:50 16.02.2026
15:54 16.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 4.330