ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Нельзя воспитывать молодежь все время на американских боевиках — у нас своего героизма было гораздо больше», — губернатор
13:47 / 20.04.2010

ОДЕССА, 20 АПРЕЛЬ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской областной государственной администрации Эдуард Матвийчук считает, что «нельзя все время воспитывать молодежь на американских боевиках», так как в истории нашего народа гораздо больше героев и примеров для подражания, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение губернатор высказал сегодня, 20 апреля, на встрече с секретарем Донецкого городского совета Николаем Левченко, посвященной открытию памятника донецким шахтерам, погибшим при обороне Одессы.

«Я считаю, что фильм рано или поздно об этом будет снят, потому что, действительно, такие подвиги — они бессмертны. Настоящий такой фильм — действительно то, на чем можно воспитывать подрастающее поколение. Они увидят и пропитаются гордостью от того, что они увидели. Не воспитывать же все время на американских боевиках, когда у нас героизм, я уверен, был гораздо больше и гораздо более осознанный», — отметил губернатор.

Как сообщало ранее ИА «Контекст-Причерноморье», торжественное открытие памятника донецким шахтерам, погибшим при обороне Одессы состоится 6 мая на территории 412-й батареи в пгт. Черноморское Коминтерновского района Одесской области.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:20 12.01.2026
16:10 12.01.2026
15:25 12.01.2026
15:21 12.01.2026
15:07 12.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.177