ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




День взятия Бастилии отметят сегодня в Одессе световым граффити-шоу
16:31 / 14.07.2010

ОДЕССА, 14 ИЮЛЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сегодня, 14 июля, в 20:30 у колоннады возле Воронцовского дворца начнется световое граффити-шоу в сопровождении украинских и французских ди-джеев по случаю праздника, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 14 июля, в ходе пресс-конференции сообщил директор Alliance Francaise Фабьен Нейра.

«14 июля ― Национальный день Франции, и в этом году мы решили его отметить в Одессе. Мы хотим пригласить всех одесситов, франкоговорящих и не франкоговорящих, на этот праздник в 20:30 возле колоннады», ― отметил Ф. Нейра.

В рамках празднования французский художник граффити Пьеррик Cart 1 со своей командой покажет световое граффити-шоу. Музыкальное сопровождение обеспечит проект Kaffein и французский ди-джей Арно Agalops.

Праздник проводится при поддержке одесской мэрии в рамках фестиваля «Vive la France!».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
16:53 11.01.2026
16:49 11.01.2026
16:46 11.01.2026
12:05 11.01.2026
12:01 11.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.279