ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Средняя ожидаемая продолжительность жизни при рождении у женщин в области составляет 72,9 года, — данные
09:09 / 04.03.2011

ОДЕССА, 04 МАРТА 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Средняя ожидаемая продолжительность жизни при рождении у женщин в Одесской области составляет 72,9 года, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом и. о. начальника Главного управления статистики в Одесской области Татьяна Копылова сообщила вчера, 3 марта, в ходе пресс-конференции, посвященной Международному женскому дню.

Как отметила Т. Копылова, средняя ожидаемая продолжительность жизни при рождении у женщин в Одесской области составляет 72,9 года (у мужчин — 63,3 года).

За последние 7 лет показатель ожидаемой продолжительности жизни вырос по области у женщин — на 1 год, у мужчин — на 2 года.

«Мужчины умирают чаще, чем женщины. Показатель смертности у мужчин в расчете на 100 тыс. населения превысил женский — 1,6 тыс. против 1,4 тыс.», — добавила она.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
10:58 12.01.2026
10:27 12.01.2026
10:15 12.01.2026
10:09 12.01.2026
09:54 12.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.027