ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Стадион на пляже спортивного отдыха «COPACABANA» преобразится в следующем году», — председатель комиссии горсовета по делам молодежи и спорта
13:56 / 18.06.2011

ОДЕССА, 18 ИЮНЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель постоянной комиссии по делам молодежи и спорта Одесского городского совета Олег Этнарович считает, что площадка для проведения соревнований по пляжным видам спорта на пляже «COPACABANA» на 14-й станции Большого Фонтана преобразится уже в следующем году, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом он заявил сегодня, 18 июня, на открытии сезона по пляжным видам спорта.

«Я уверен, что результат работы Одесской ассоциации спортивного маркетинга, Ассоциации пляжного футбола Одессы и Одесского регбийного союза будет прогрессировать, будет интереснее и уже в следующем сезоне этот стадион преобразится и он действительно будет таким стадионом, каким хотим его видеть мы», — отметил О.Этнарович.

Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», открытие сезона по пляжным видам спорта состоялось сегодня,18 июня, в Одессе. Одесская ассоциация спортивного маркетинга, Ассоциация пляжного футбола Одессы и Одесского регбийного союза соорудили площадку для проведения соревнований по пляжным видам спорта в начале пляжного сезона 2011 года. В рамках сезона организаторы планируют провести целый ряд турниров по пляжному футболу, пляжному регби и пляжному волейболу. Пляж оборудован всем необходимым для активного отдыха.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:20 12.01.2026
16:10 12.01.2026
15:25 12.01.2026
15:21 12.01.2026
15:07 12.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.658