ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Постройка греко-католического храма в Одессе только обогатит её культурный облик», — патриарх УГКЦ
16:24 / 09.12.2011

ОДЕССА, 09 ДЕКАБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Патриарх Украинской греко-католической церкви Святослав Шевчук заявил, что в Одессе проживает много греко-католиков, которым необходим свой храм, и его постройка обогатит культурный облик города, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление С. Шевчук сделал сегодня, 9 декабря, в ходе пресс-конференции.

Как отметил патриарх, «Президент Украины постоянно подчеркивает, что ко всем конфессиям и вероисповеданиям необходимо относиться одинаково. Если в вашем городе построят греко-католический храм, то это будет показателем того, что даже Одесса исполняет приказ Президента».

«В ходе своего визита в Одессу я провел встречи с представителями власти города и области. Мы не обошли вопрос выделения места под строительство храма. Этот вопрос будет решаться, но где именно будет выделен земельный участок, когда начнется строительство храма – это станет понятно позднее», — добавил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:42 14.01.2026
16:54 14.01.2026
16:07 14.01.2026
15:40 14.01.2026
15:09 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.153