ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Семь одесситов вошли в рейтинг «200 самых влиятельных украинцев»
17:45 / 20.12.2011

ОДЕССА, 20 ДЕКАБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Семь одесситов вошли в рейтинг «200 самых влиятельных украинцев», составленный журналом «Фокус», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Так, на 34 месте народный депутат (ПР), глава Комитета ВР по вопросам правосудия, член ВСЮ Кивалов Сергей (в прошлогоднем рейтинге на 42 месте).

На 63 месте – глава Антимонопольного комитета, бывший одесский губернатор Василий Цушко (в прошлогоднем рейтинге на 119 месте).

На 138 месте – губернатор Одесской области Эдуард Матвийчук (в прошлогоднем рейтинге на 160 месте).

На 160 месте – народный депутат (ПР), почетный президент «Имэксбанка» Леонид Климов (в прошлогоднем рейтинге на 154 месте).

На 162 месте – Одесский городской голова Алексей Костусев (в прошлогоднем рейтинге на 88 месте).

На 182 месте – народный депутат, экс-губернатор Одесской области Сергей Гриневецкий (в прошлогоднем рейтинге на 145 месте).

И на 196-м месте — кинорежиссер Кира Муратова (в прошлый раз на 192).

Кроме того, 28-ю позицию в рейтинге занял уроженец Одесской области — Глава совета Нацбанка Украины Петр Порошенко, 46 место – Президент Федерации футбола Украины, член исполкома УЕФА Григорий Суркис, а 22-е место — бывший заместитель председателя Одесской ОГА, лидер общественной организации «Фронт змін», народный депутат Арсений Яценюк.

СПРАВКА: «Фокус» («Еженедельник Фокус») — еженедельник новостей. Издается на русском языке в Киеве. Первый номер вышел 30 сентября 2006 г. как новый проект группы компаний «Український Медіа Холдинг» («УМХ»). Общенациональный журнал, который выходит в 40 городах Украины.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
09:54 13.01.2026
09:14 13.01.2026
08:42 13.01.2026
08:39 13.01.2026
08:35 13.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.234