ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Пока нет смысла начинать общественные слушания по Генеральному плану Одессы», — замначальника Управления архитектуры горсовета
14:07 / 12.01.2012

ОДЕССА, 12 ЯНВАРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Заместитель начальника Управления архитектуры и градостроительства Одесского городского совета Марат Касимов считает, что «пока нет смысла начинать общественные слушания по Генеральному плану Одессы», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение он выразил сегодня, 12 января, в ходе обсуждения процедуры общественных слушаний по Генплану Одессы.

«На мой взгляд, пока нет смысла начинать общественные слушания, потому что на сегодняшний момент на них мы можем выставить краткую объяснительную записку и 2 чертежа. Пока не будет решен вопрос или о снятии грифа «Для служебного пользования», или об изготовлении дополнительных чертежей, у нас будет проблемный предмет обсуждения. Если мы говорим о том, что обсуждения должны быть на равном уровне, то я, допустим, понимаю, что в Генплане, а общественность разобраться не сможет. Думаю, начинать общественные слушания надо не раньше, чем решение этих вопросов», — отметил М. Касимов.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
10:30 13.01.2026
10:24 13.01.2026
10:15 13.01.2026
09:54 13.01.2026
09:14 13.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.182