![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Церемония открытия Почетной вахты памяти пройдет 9 апреля на Аллее Славы
16:59 / 05.04.2012
ОДЕССА, 05 АПРЕЛЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 9 апреля в 14.00 на Аллее Славы в парке культуры и отдыха им. Т.Г. Шевченко состоится церемония открытия Почетной вахты памяти, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 5 апреля, в Управлении информации Одесского городского совета. По информации Управления, 9 апреля Одесский городской центр военно-патриотического воспитания ученической молодежи «Пост №1» проводит торжественную линейку, посвященную открытию несения Почетной вахты памяти в 2012 году почетными караулами общеобразовательных учреждений города-героя Одессы. В 14.00 у памятника Неизвестному матросу на Аллее Славы выстроятся 490 лучших учеников 33 школ города, которые будут нести Почетную вахту памяти в этом году. Также, в Управлении добавили, что ежегодно Почетную вахту памяти на Посту №1 несут 1 тыс. 360 школьников Одессы. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
17:55 13.01.2026
17:45 13.01.2026
17:27 13.01.2026
16:41 13.01.2026
16:03 13.01.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.274 |