ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Предоставление бесплатной вторичной правовой помощи для адвокатов – это поднятие имиджа», — мнение
17:10 / 12.12.2012

ОДЕССА, 12 ДЕКАБРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Заведующая сектором правовой работы и правового образования Одесского городского Управления юстиции Лилия Жукова считает, что предоставление бесплатной вторичной правовой помощи для адвокатов – это поднятие имиджа, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение Л. Жукова выразила сегодня, 12 декабря, в ходе круглого стола.

«У каждого адвоката абсолютно разная мотивация в участии предоставления бесплатной вторичной правовой помощи. Некоторые говорят, что для них – это хорошая практика. На сегодняшний день не у всех адвокатов есть большое количество клиентов. Предоставление бесплатной вторичной правовой помощи для адвокатов – это поднятие имиджа в первую очередь», — отметила Л. Жукова.

Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», с 1 января 2013 года в Украине начнет действовать закон о предоставлении бесплатной правовой помощи. Главным управлением юстиции в Одесской области было проведено 2 конкурса среди адвокатов, которые будут предоставлять бесплатную вторичную правовую помощь. На данный момент в Одесской области в реестр включены 139 адвокатов.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
12:38 20.06.2026
12:37 20.06.2026
12:30 20.06.2026
11:12 20.06.2026
11:03 20.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013