ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Утки и лебеди вернулись после зимы в пруды парка Победы
17:01 / 13.03.2013

ОДЕССА, 13 МАРТА 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сегодня в пруды парка Победы после зимовки вернули 12 уток и пару лебедей, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 13 марта, агентству сообщили в Управлении информации Одесского городского совета.

По сообщению Управления, «настоящим праздником для малышей и жителей Приморского района стал выпуск на воду лебедей и уток, зимовавших в вольерах. 12 уток и пара лебедей с сегодняшнего дня будут вновь радовать одесситов своим присутствием на водной глади в парке Победы».

Директор КП «Сервисный центр» Сергей Болдырев в свою очередь сообщил, что «вскоре планируется установка нового домика для лебедей. Стоит отметить труд специалистов, которые осуществляли уход за птицами. Пернатые зимовали в тёплых вольерах, принимали ванны и получали полный птичий рацион».


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
11:59 23.06.2026
11:49 23.06.2026
10:55 23.06.2026
09:53 23.06.2026
09:32 23.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015