ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одесские кинотеатры 7-9 мая бесплатно покажут зрителям фильмы о войне
11:13 / 07.05.2013

ОДЕССА, 07 МАЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесские кинотеатры перед Днем победы с 7 по 9 мая будут бесплатно показывать ленты на военную тематику, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 7 мая, агентству сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

По сообщению пресс-службы, начальник Управления культуры и туризма, национальностей и религий ОГА Владислав Станков заявил, что в рамках празднования Дня Победы в Великой Отечественной войне по инициативе председателя Одесской областной государственной администрации Эдуарда Матвийчука в кинотеатрах города Одесса с 7 по 9 мая состоится бесплатный показ кинолент на военную тематику.

В кинотеатре «Синема-Сити» 8-9 мая в 10:00 пройдет показ киноленты «Жажда»; в кинотеатре «U-Cinemа» 8-9 мая в 14:00 – кинолента «Повесть о чекисте»; в кинотеатре «Золотой Дюк» 8-9 мая в 10:00 – кинолента «Аты-баты, шли солдаты»; в кинотеатре «Звездный» 8-9 мая в 9:30 – кинолента «В двух шагах от рая»; в кинотеатре «Планета Кино IMAX» 7-8 мая в 10:15 – кинолента «Ни шагу назад»; в кинотеатре «Москва» 8-9 мая в 10:00 – кинолента «В бой идут одни старики».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:39 12.02.2026
17:03 12.02.2026
16:35 12.02.2026
15:43 12.02.2026
15:32 12.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 5.568